ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2016-2017

ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22/10/2016 16.00 6-9
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΟΥΔΗ 5/11/2016 19.00 10-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 12/11/2016 16.00 6-5
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19/11/2016 16.30 10-8
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 26/11/2016 16.00 7-13
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 3/12/2016 16.00 3-17
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΑΤΡΑΣ “ΠΕΠΑΝΟΣ” 17/12/2016 18.00 6-10
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21/12/2016 20.30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΙΜΟΥ 7/1/2017 18.00 12-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΝΟ ΧΙΟΥ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14/1/2017 16.00 9-8
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΕΘΝΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 21/1/2017 15.30 7-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 28/1/2017 17.00 12-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 1/2/2017 20.00  8-10
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΙΜΟΥ 4/2/2017 18.00  8-13
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 11/2/2017 16.00  2-8
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 25/2/2017 16.00  13-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 4/3/2017 17.00  15-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 8/3/2017 19.00  11-11
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΦΑΛΗΡΟΥ 18/3/2017 19.00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΥΔΡΑΪΚΟΣ ΝΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 24/3/2017 20.30
ΝΟ ΧΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΧΙΟΥ 29/3/2017 15.00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΠΑΟΚ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 1/4/2017 15.00
ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 16/10/2016 12.30 63-62
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ 22/10/2016 17.00 67-66
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 30/10/2016 12.30 72-64
ΑΣ ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 6/11/2016 14.00 77-75
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 13/11/2016 12.30 69-59
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 27/11/2016 15.00 61-56
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 4/12/2016 12.30 59-73
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΠΑΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11/12/2016 16.45 55-53
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 8/1/2017 12.30 69-80
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 15/1/2017 12.30 58-72
ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΠΑΟΚ 22/1/2017 12.00 70-65
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 29/1/2017 14.30 35-87
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 5/2/2017 12.30  82-77
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ  – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΕΡΓΑΝΗΣ 11/2/2017 16.00  76-65
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΣ ΑΡΗΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 19/2/2017 12.30  73-56
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25/2/2017 19.00  54-71
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 5/3/2017 12.30  55-65
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11/3/2017 14.30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 19/3/2017 12.30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2/4/2017 14.00
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ 9/4/2017 14.00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΠΑΟΚ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 12/4/2017 14.00
ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ 5/11/2016 14.30 3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ “Π. ΣΑΛΠΕΑΣ” 19/11/2016 20.00 3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 22/1/2017 16.00 3-0
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ “Α. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ” 10/12/2016 18.30 3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 18/12/2016 19.00 3-2
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ 28/1/2017 19.00 3-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 4/2/2017 12.00  3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 11/2/2017 13.00  2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 26/2/2017 19.00  0-3
ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 4/3/2017 16.00  1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 12/3/2017 19.00
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 18/3/2017 19.00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 2/4/2017 19.00
ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΩ 9/4/2017 16.00
ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΖΑΟΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΖΗΡΙΝΕΙΟ 8/10/2016 18.00 0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 15/10/2016 19.00 3-0
ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 23/10/2016 13.00 0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 29/10/2016 19.00 3-0
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5/11/2016 17.30 0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 12/11/2016 19.00 3-1
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΛΙΣΣΙΩΝ 20/11/2016 19.00 3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 3/12/2016 19.00 3-2
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10/12/2016 18.30 3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 17/12/2016 19.00 2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΖΑΟΝ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 21/1/2017 19.00 2-3
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΑΜΟΥ 28/1/2017 16.00 0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 4/2/2017 20.00  3-0
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΝΤΖΑΣ 11/2/2017 18.00  2-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 18/2/2017 19.00  3-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ “ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ” 26/2/2017 17.00  3-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 4/3/2017 19.00  0-3
ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 18/3/2017 19.00  1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. – ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΤΑΚΗΣ 25/3/2017 19.00
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΚΛΕΙΣΤΟ “Π. ΣΑΛΠΕΑΣ” 1/4/2017 20.00
ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. KYMCO – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 27/11/2016 18.00 24-30
ΦΘΙΑ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. KYMCO ΛΑΜΙΑΣ 4/12/2016 14.00 15-30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. KYMCO – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΤΡΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 10/12/2016 18.00 23-26
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. KYMCO – ΑΛΚΥΩΝ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 17/12/2016 21.00 24-20
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. KYMCO ΚΥΨΕΛΗΣ 22/1/2017 15.00 22-35
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. KYMCO ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΥ 28/1/2017 18.00 22-24
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. KYMCO – ΦΘΙΑ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 31/1/2017
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. KYMCO ΠΑΤΡΑΣ 11/2/2017 18.00  28-28
ΑΛΚΥΩΝ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. KYMCO ΔΡΕΑΠΑΝΟΥ 19/2/2017 19.00  20-25
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. KYMCO – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ 4/3/2017  48-25
ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Column 0 Value Column 1 Value Column 2 Value Column 3 Value Column 4 Value
ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΜΗΝΙΑ / ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Column 0 Value Column 1 Value Column 2 Value Column 3 Value
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ / ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Column 0 Value Column 1 Value Column 2 Value Column 3 Value Column 4 Value
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ / ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Column 0 Value Column 1 Value Column 2 Value Column 3 Value Column 4 Value
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ / ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Column 0 Value Column 1 Value Column 2 Value Column 3 Value Column 4 Value
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ / ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Column 0 Value Column 1 Value Column 2 Value Column 3 Value Column 4 Value
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΩΝΑΣ ΕΔΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ / ΩΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Column 0 Value Column 1 Value Column 2 Value Column 3 Value Column 4 Value